Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

VÝCHODNÍ MORAVA – Zlín ovládne vyhlášený filmový festival, děti si prožijí svůj den, bude se koncertovat… Východní Morava je zábavná i na přelomu května a června.

Zlín Film Festival – Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší a v současnosti největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Letos se uskuteční od pátku 25. května do soboty 2. června. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/125188/58-zlin-film-festival.

Ve čtvrtek 31. května přijede na náměstí Míru ve Zlíně známá cyklotour Na kole dětem v čele se slavným velocipedistou Josefem Zimovčákem. Potkat se ním, či se připojit k pelotonu plným osobností, bude možné v čase od 12:45 do 13:15.

Arcibiskupský zámek Kroměříž rozezní ve čtvrtek Hudba starého Polska. Od 19:00 zazní dvorská a duchovní hudba 16. a 17. století z královského zámku ve Varšavě a Wawelu v Krakově.

V pátek 1. června bude Den dětí. Velký program pro ně bude připravený třeba na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Začne v 14:30, více na www.vychodni-morava.cz/akce/126674/.

Spousta akcí pro děti bude připravena i v sobotu 2. června. V areálu Navosu v Kroměříži se uskuteční od 8:30 tradiční zemědělská výstava, určená je pro velké i malé návštěvníky.

Pionýrská louka Kroměříž bude v sobotu dějištěm Dne dětí. Zábavný program plný her, tancování a zpívání začne v 10:00 a potrvá do 15:00.
Den dětí a otevřených dveří pořádá v neděli 3. června Městské divadlo ve Zlíně. Začne v 10:00, v 14:30 začne představení Opice Žofka. Více na www.divadlozlin.cz.

Ranč Kostelany na Kroměřížsku zve v neděli na Spidermana, od 11:00 do 17:00. Návštěvníci si budou moci poměřit sílu na venkovní lezecké stěně pod vedením zkušených spider-manů, v nabídce je i doprovodný program a sladké odměny.

Více na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události