Východní Morava zve na koncerty, Vědeckou show i besedu

Adventní a předvánoční atmosféra je všudypřítomná. Těšení na nejoblíbenější svátky v roce můžou pomoci zkrátit akce na Východní Moravě.

Ve středu 13. prosince se budou před budovou ZUŠ v Bystřici pod Hostýnem zpívat koledy. Program začne v 17:00. Projekt Česko zpívá koledy se uskuteční i na dalších místech Východní Moravy, více na www.vychodni-morava.cz.

Ve čtvrtek 14. prosince zve Masarykova veřejná knihovna Vsetín na besedu se spisovatelem Petrem Hruškou. Začátek je v 17:00. Součástí akce bude vyhodnocení literární soutěže Talent ze šuplíku.

V Sokolovně Staré Město u Uherského Hradiště se uskuteční ve čtvrtek Vědecká show, která nabídne od 16:30 do 18:00 zábavné i mrazivé pokusy.

V pátek 15. prosince se v Klubu Mír Uherské Hradiště představí legendární skupina Oceán. Její vánoční koncert, během kterého zazní všechny hity i skladby z nové desky, začne v 20:30.

V sobotu 16. prosince zažije Velehrad u Uherského Hradiště Vánoční jarmark. Jeho součástí budou kulturní vystoupení, více na www.vychodni-morava.cz/akce/124150/.

V Domu kultury Vizovice zahrají v sobotu svůj Vánoční koncert skupina Fleret a Zuzana Šuláková. Začátek je v 19:00.

V neděli 17. prosince bude v Domě kultury Kroměříž koncertovat František Nedvěd a kapela Tiebreak. Začátek je v 19:00.

V pondělí 18. prosince si od 18. hodin můžete čekání na Vánoce zpříjemnit na Adventním koncertu v kostele Panny Marie Pomocnice Křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích. V programu zazní skladby J. S. Bacha, W. A. Mozarta, J. D. Zelenky a G. F. Händela. Pořadatelem je zlínský ROTARY klub, výtěžek z dobrovolného vstupného dostanou charitní organizace.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí