Východní Morava předvánoční, přednášková i cestovatelská

Adventně a předvánočně bude laděna řada akcí v příštích dnech na Východní Moravě. Na své si ale přijdou i milovníci přednášek nebo cestování.

Ve středu 6. prosince se bude ve Vizovicích na Zlínsku slavnostně rozsvěcet vánoční strom. Program na Masarykově náměstí začne v 17:00, o hudební doprovod se postará B.P.T, připraven bude punč i další občerstvení.

Evangelický kostel ve Zlíně zve ve středu na Gospelové vánoce, v jejímž rámci vystoupí Donell Elly & United Voices, půjde o jejich první vystoupení v ČR. Začátek je v 19:00, vstupné stojí 550 Kč.

Ve čtvrtek 7. prosince bude v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí přednášet Adam Ondra, mistr světa v lezení na obtížnost. Začátek je v 19:00, vstupné stojí v předprodeji 130 Kč, na místě 150 Kč.

V pátek 8. prosince se v zasedací místnosti Obecního úřadu Rusava na Kroměřížsku uskuteční cestovatelská přednáška s Jaroslavem Jarošem na téma Putování po evropských kostelech. Začátek je v 17:00.

V sobotu 9. prosince proběhne na náměstí H. Synkové v Brumově-Bylnici na Zlínsku tradiční jarmark lidových řemesel a výrobků. Jeho součástí bude bohatý kulturní program a občerstvení. Začátek je v 9:00.

Dřevěné městečko ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm zve v sobotu na Vánoční jarmark. Začátek bude v 10:30, připravena bude pestrá nabídka dárků z dílen lidových řemeslníků a vystoupení folklorních souborů. Více na www.vmp.cz

  Filmový uzel Zlín pořádá v sobotu 9. a v neděli 10. prosince workshop Vytvoř si vlastní film. Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let. V sobotu i v neděli se program uskuteční od 10:00 do 17:00. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/122844/vytvor-si-vlastni-film-workshop-animace

Malá scéna Zlín zve v neděli na Vánoční besídku, v programu vystoupí od 16:00 dětské folklorní soubory a cimbálová muzika. Vstupné je dobrovolné.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události