Východní Morava bude koncertní, přednášková a modelářská

Přestože se už kvůli podzimnímu počasí přesouvá většina akcí pod střechu, je na Východní Moravě pořád kam vyrazit za zábavou i poučením.

Masarykova veřejná knihovna Vsetín zve od pondělí 20. do pátku 24. listopadu na Dny bible. Zájemci se mohou zapojit do přepisu a to vždy od 10:00 do 18:00. Součástí programu bude výstava různých vydání Bible.

Ve středu 22. listopadu zve knihovna v Uherském Ostrohu na Uherskohradišťsku na přednášku věnovanou ostrovu Island. Cestopisné vyprávění začne v 17:00.

Ve čtvrtek 23. listopadu se uskuteční v sále v Květné zahradě v Kroměříži přednáška Putování Zlínským krajem za renesancí. Přednášet bude specialista na stavebně-historické průzkumy z Národního památkového ústavu Kroměříž Radim Vrla, začátek je v 17:00.

V „S klubu“ Valašské Meziříčí vystoupí ve čtvrtek cestovatel Ladislav Zibura. Pro návštěvníky má připravenou stand-up comedy a projekci o pěší pouti přes Turecko a Izrael do Jeruzaléma, 1 400 kilometrů pouze s batohem. Začátek je v 19:00.

V pátek 24. listopadu se Kině Klubu Sušil v Bystřici pod Hostýnem bude přednášet na téma Španělsko & Portugalsko. Začátek je v 17:00.
Kulturní zařízení Valašské Meziříčí zve v pátek na společný koncert kapel UDG, O5 a Radeček, a Pokáč. Začátek je v 20:00.

Café Klášter Napajedla zažije v pátek vystoupení Jardy Svobody, zpěváka kapely Traband. Koncert začne v 20:00.

V sobotu 25. listopadu mohou rodiny s dětmi vyrazit na Modelářský košt do Klubu kultury Uherské Hradiště. Připravená bude výstava modelů, letecký simulátor a mnoho ukázek. Začátek je v 9:00.

V klubu Tři opice ve Vsetíně vystoupí v sobotu popově rocková, jazzově folková oblíbená formace Buty. Hrát začne v 20:00.

Filmový uzel Zlín pořádá v sobotu 25. a v neděli 26. listopadu workshop Vytvoř si vlastní film. Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let. V sobotu i v neděli se program uskuteční od 12:00 do 17:00. Více na https://filmovyuzel.cz/programy/workshopy-animace/.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události