Poslední dny před Vánocemi na Východní Moravě

Poslední dny do Vánoc jsou většinou hektické. Pokud si najdete chvilku volna, Východní Morava vám dává spoustu možností, jak ji příjemně strávit.

Na náměstí Míru ve Zlíně probíhá až do soboty 23. prosince vánoční program. Vystoupení, voňavé punče, lákavé jídlo, řemeslné výrobky, ruční práce a drobné zboží, vánoční stromky, tradiční vánoční ryby a mnoho dalšího.
Více na www.vychodni-morava.cz/akce/123369/adventni-cas-a-vanocni-jarmark.

V Kroměříži probíhá Advent na radnici. Nabízí na radničním dvoře zajímavý program, dílničky pro děti, vánoční atmosféru, a to až do pátku 22. prosince.

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zve od pondělí 18. do středy 20. prosince na program věnovaný Vánocům. Předvádění výroby vánočních ozdob, betlémových figurek a pečiva pro širokou veřejnost, více na www.vychodni-morava.cz/akce/124099/.

Ve středu 20. prosince vystoupí v Domě kultury Kroměříž David Koller, jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů. Koncert začne v 19:00, vstupné stojí od 450 Kč do 550 Kč.

V Klubu kultury Uherské Hradiště vystoupí ve středu Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Diváci se mohou těšit na hity dvacátých a třicátých let. Začátek je v 19:00, vstupné stojí od 450 Kč do 530 Kč. 

Ve čtvrtek 21. prosince se uskuteční ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně Vánoční koncert Lucie Bílé s kapelou, pěveckým sborem a hostem Janem Toužimským spolu s Moravskou filharmonií Olomouc. Začátek je v 19:00, vstupné stojí od 250 Kč do 950 Kč.

V pátek 22. prosince bude před Domem kultury ve Vsetíně k vidění živý betlém. Program začne v 16:30.

Kdo bude mít chuť vyrazit za zábavou i na Štědrý večer, může si zvolit Masarykovo náměstí v Rožnově pod Radhoštěm, kde se od 21:00 uskuteční Půlnoční pod širým nebem. Nabídne, divadlo, koledy i překvapení.

Další nabídku naleznete na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události