Noční romantické Znojmo - prohlídka s degustací sladkých vín

Po loňské zkušenosti jsme pro Vás v letošním roce zařadili dva termíny noční prohlídky městem Znojmem s degustací vín.
Další populární noční prohlídka městem Znojmem je v plánu opět v pátek dne 18. 8. 2017 a po celou dobu prohlídky budeme ochutnávat sladší bílá a růžová vína, která jsou ideálním společníkem pro tyto horké letní dny.
V rámci noční prohlídky je také návštěva Vlkovy věže, která je běžně ve večerních hodinách veřejnosti nepřístupná. Ochutnáme tak víno z výšky 32 m nad zemí s nádherným výhledem na osvětlené město Znojmo.
Buďte tak součástí nezapomenutelné prohlídky s ochutnávkou vín na nejkrásnějších vyhlídkách města Znojma. Po celou dobu prohlídky se o Vás budou starat sommelieři Martin Vajčner s Františkem Nahodilem a průvodce Daniel Rubeš.
Ochutnáte celkem 6 vzorků špičkových vín včetně sektu, doba trvání cca 2, 5 až 3 hodiny. V rámci prohlídky uvidíte také odseknutí hrdla láhve sektu – „sabrage“, kterou si bude moci vyzkoušet také dobrovolník z řad návštěvníků. K vínu pro Vás bude opět přichystaný velmi oblíbený chléb s vlašskými ořechy a chléb s rozinkami z místní pekárny Růžička.
Těšit se můžete také na sladké překvapení, které ochutnáme v průběhu prohlídky městem.

KDY? Pátek 18. 8. 2017 od 20. 30 hod. (sraz alespoň 5 - 10 minut před začátkem)
KDE? Ulice Zelenářská č.p. 19/16 (vchod nad radniční pasáží)

Cena 300,-/osoba (degustační sklenice na památku  neutralizační sousto s vodou)

Upozornění:
Akce se koná za každého počasí. Prohlídka je z kapacitních důvodů omezena počtem 2 – 49 osob. Pokud máte zájem, platné rezervace jsou možné nejpozději do 17. 8. 2017 na webových stránkách www.navajn.cz

, případně na čísle 602 743 301 nebo na [email protected], kde Vám sdělíme bližší informace.

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí