Listopadová Východní Morava...

je lákavým místem pro návštěvu a skvělou možností, jak příjemně strávit volný čas.

Až do 15. prosince je ve 14. etáži sídla krajského úřadu ve Zlíně k vidění fotografická výstava Pamírem na dvou kolech. Autorem snímků je cestovatel Jaroslav Holík.

Ve středu 1. listopadu ze Kino Klub Sušil v Bystřici pod Hostýnem na besedu a video show Afrika na Pionieri, začátek je v 19:00. O dobrodružné cestě bude vyprávět Marek Svobodník. Vstupenky na www.smsticket.cz. Cena 170 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě.

V Domě kultury Uherský Brod zahraje ve středu Hradišťan & Jiří Pavlica, koncert začne v 19:00, vstupné stojí 350 Kč.

Ve čtvrtek 2. listopadu bude přednášet v Knihovně Kroměřížska v Kroměříži Pavel Mach o zážitcích z cest po Etiopii a Indonésii. Začátek je v 16:30.

V pátek 3. listopadu vystoupí v Domě kultury Vsetín Ivo Jahelka a Miroslav Paleček. Dvojkoncert začne v 19:00. Vstupné stojí 190 Kč v předprodeji, 220 Kč na místě.

V sobotu 4. listopadu zažije Archeoskanzen Modrá u Uherského Hradiště symbolické zamykání spojené se zabijačkou a ochutnávkou pálenek a likérů. Oblíbený skanzen bude pro zájemce otevřen i v zimě. Více na www.archeoskanzen.cz.

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zve v sobotu na vaření dýní. Marie Lekešová ukáže, že recepty z dýní nejsou jen současným módním výstřelkem. Akce se uskuteční od 9:00 do 12:00.

Noční prohlídku zámku zažijete 4. listopadu od 17 hodin v Holešově. Vstupné od 40 do 70 Kč.

V Obchodním domě 13 ve Zlíně je k vidění výstava Fenomén Igráček, která představuje legendární hračku. K vidění jsou i unikátní Igráčky v podobě Tomáše Bati a Emila Zátopka. Otevírací doba je od 10:00 do 18:00 každý den kromě neděle. Vstupné stojí 30 Kč.

Filmový uzel Zlín pořádá o prvním listopadovém víkendu workshop Vytvoř si vlastní film. Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let. V sobotu i v neděli se program uskuteční od 12:00 do 17:00. Více na https://filmovyuzel.cz/programy/workshopy-animace/.

V neděli 5. 11. bude v Holešově od 9 hodin k vidění Hubertská jízda - slavnostní průvod uniformovaných myslivců pěšky i na koních půjde od zámku na náměstí. Od 9.30 hodin proběhne v kostele Nanebevzetí Panny Marie slavnostní troubená a zpívaná Hubertská mše svatá.

Nabídka dalších akcí na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události