CM Réva, Michal Hrůza, šílené vyprávění – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Plná akcí, zábavy a poučení je Východní Morava. Vyberte si z nabídky pro nadcházející dny.

Ve středu 14. března vystoupí ve zlínské Kavárně Továrna Cimbálová muzika Réva. Koncert začne v 18:00. Rezervace a prodej vstupenek přímo u obsluhy KT nebo na tel.: 608 564 619. Doporučené vstupné je 150 Kč.

Od čtvrtka 15. do soboty 17. března se uskuteční ve sportovní hale Euronics Zlín Veletrh Stavebnictví-Therm-Domov-Zahrada 2018. Vstup bude zdarma.

Ve čtvrtek zve Kino Hvězda Uherské Hradiště na zábavnou talk show Zbigniewa Czendlika Postel hospoda kostel, která začne v 18:00. Obsahem je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného.

V Domě kultury Vsetín zahraje ve čtvrtek od 19:00 Michal Hrůza a kapela Hrůzy. Prezentovat bude svou novou desku Sám se sebou.

V pátek 16. a v sobotu 17. března ožije Masarykovo náměstí v Rožnově pod Radhoštěm tradičním Josefským jarmarkem. Po oba dny více než stovka prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží, množství občerstvení a mnoho dalšího zboří. Pro děti pak bude připraven stánek s tvůrčí dílničkou.

Kino Klub Sušil Bystřice pod Hostýnem zve v pátek na Bigtrip.cz, šílené vyprávění o jedinečné cestě kolem světa. Začátek je v 18:00.

V sobotu 17. března se v Květné zahradě v Kroměříži uskuteční výtvarná dílna pro rodiny s dětmi Květina pro Kolombínu. Navštívit ji bude možné od 13:00 do 15:30. Vstupné bude v rámci vstupného do zahrady.

V neděli 18. března ožije Výstaviště Floria Kroměříž od 6:00 do 10:00 burzou drobného zvířectva a okrasného ptactva. K vidění i koupi budou okrasní ptáci, drůbež, holubi, králíci atd.

Další akce naleznete na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí