Bavte se na Východní Moravě, třeba Noční koňskou show

Nadcházející týden nabídne na Východní Moravě ještě více volnočasových akcí než obvykle. Protože bude díky státnímu svátku 28. září o jeden den volna více.

Až do konce září je možné vydat se na prohlídku výstavy soch z písku, k vidění jsou na rohu ulic Palackého a Boženy Němcové v Rožnově pod Radhoštěm, nedaleko skanzenu. Otevírací doba je od 10:00 do 18:00.

Ve středu 27. září se bude v Královské Oáze v Bystřici pod Hostýnem debatovat s filmařem Vinko Toticem na téma Tajemství bosenských pyramid. Začátek je v 17:00, vstupné 150 Kč.

Ve sváteční čtvrtek 28. září se uskuteční v Luhačovicích Svatováclavský jarmark.

Na rozhledně Skalka u Bojkovic pořádají ve čtvrtek od 14:00 setkání. V programu vystoupí pěvecký sbor Vavřineček, občerstvení je zajištěno.

Výstaviště Floria v Kroměříži bude pátek 29. září dějištěm koštu slivovic a pálenek. Ochutnávka se uskuteční od 14:00 do 17:00.

Od pátku 29. do soboty 30. září se uskuteční v Uherském Brodě pouť. V bohatém doprovodném programu vystoupí například skupina No Name nebo zpěvák Sebastian. Více na www.uherskobrodskapout.cz.

V sobotu 30. září se budou na Dolním náměstí ve Vsetíně pořádat Farmářské trhy. Nabídnou opět produkty z regionu. Začátek je v 7:00.

V Brumově-Bylnici na Zlínsku se půjde v sobotu na Svatováclavské trhy. Nabídnou od 9:00 na náměstí H. Synkové regionální potraviny a doprovodný program.

Ve Slavičíně na Zlínsku proběhne v sobotu soutěž Nejsilnější hasič přežije. Začne v 9:30 na Horním náměstí.

Staré Město ožije v sobotu a neděli 30.9. a 1. 10. Michalskými slavnostmi, jejichž součástí budou hody s právem. Převážná část hodového programu se odehraje na náměstí Velké Moravy. www.vychodni-morava.cz/akce/118001

Ranč Kostelany na Kroměřížsku zve v sobotu na Noční koňskou show. Jde o největší akci tohoto druhu pod širým nebem v ČR. Začátek je v 19:00, vstupné pro dospělé stojí 250 Kč, pro děti 150 Kč, rodinné 650 Kč.

Neděle 1. října je posledním dnem, kdy bude možné navštívit výstavu Živá exotická zvířata a malý mořský svět na zámku v Holešově. Otevřeno bude od 9:00 do 12:00, od 13:00 do 17:00.

Nabídka dalších akcí na www.vychodni-morava.cz

 

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události