Hrad Buchlov - hotel Buchlov výlet i s ubytováním...

Popis fotogalerie

Ochránce východní hranice zemí Koruny české

Buchlov se řadí k nejstarším hradům v České republice. Jeho počátky se datují
do 1. poloviny 13. století. Význam hradu spočívá především v unikátním zachování původních architektonických prvků jednotlivých výstavby. Jde tak o jeden ze vzácných příkladů v naší architektuře. Nikdy nedobytá pevnost je zároveň ukázkovou ilustrací přeměny strohého gotického hradu v pohodlné renesanční panské sídlo.

Hrad Buchlov je nejvýraznější dominantou moravského Slovácka, spolu s kaplí
svaté Barbory tvoří oddechové a kulturní prostředí této oblasti.

https://www.hrad-buchlov.cz/cs

Hotel Buchlov se nachází na poklidném místě u hradu Buchlov na Chřibsku ve Zlínském kraji. Nabízí Wi-Fi zdarma, venkovní bazén se skládacími lehátky a restauraci, kde se podávají snídaně a české pokrmy.

Všechny pokoje a apartmány jsou zařízené v rustikálním stylu a mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a výhled na okolní přírodu. V apartmánech najdete také prakticky zařízený kuchyňský kout.

V hotelu je rovněž za příplatek k dispozici wellness centrum se saunou, vířivkou a masážemi. Po značených vinařských stezkách v okolí můžete provozovat pěší turistiku nebo cykloturistiku.

Buchlov Hotel se nachází 200 metrů od hradu Buchlov a 5 km od zámku Buchlovice. Dálnice Hradiště - Brno je vzdálená 3 km a obec Buchlovice 7 km . Dálnice Hradiště - Brno se nachází 3 km od hotelu. U hotelu je možné využívat soukromé parkoviště.

http://www.booking.com/hotel/cz/buchlov.cs.html

 

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první.

Další zajímavé události

Kalendář akcí

Zajímavé události