Za kounickou Frankovkou 2019

Vážení příznivci dobrého vína a dolnokounické Frankovky zvlášť,

dovolujeme si vás pozvat na již čtvrtý ročník putování Za kounickou Frankovkou, a to dne 1.6.2019 od 10:00 hodin.

Vinaři z Dolních Kounic, Moravských Bránic, Nových Bránic a Trboušan pro vás otevřou své sklepy a nalévací místa, kde každý bude mít k ochutnávce připravenou svoji Frankovku a další vína, která jsou typická pro naši oblast. Jedná se především o Müller Thurgau, Veltlínské Zelené, Veltlínské červené rané, Sauvignon, Chardonay, Zweigeltrebe, Svatovavřinecké atd.

Mezi jednotlivými stanovišti vám bude usnadňovat přesuny kyvadlová autobusová doprava. Pokud jste ale vyznavači turistiky či cyklistiky, budou samozřejmě vyznačeny příjemné poznávací okruhy po kounicku. Díky tomu můžete během ochutnávání poznat historické město Dolní Kounice, údolí řeky Jihlavy a nádherné vinice mezi jednotlivými obcemi.


Na akci se můžete seznámit s místními vinaři, promluvit si o jednotlivých vínech, vyslechnout jejich poutavé příběhy  a navázat mezi sebou přátelské vztahy. To je podstatou naší akce Za kounickou Frankovkou, kde se nejen ochutnávají výborná vína od místních vinařů, ale navazují se zde i přátelské vztahy mezi vinaři a návštěvníky.

Protože dobré víno dělá přátele!

Aktuální informace postupně zveřejňujeme:

https://www.facebook.com/events/317076719083985/

 

Na vaši návštěvu se těší

Bratrstvo vinařů a kopáčů 1737, z.s.

Začátek a konec akce

01.06.2019 10:00 - 01.06.2019 20:00

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události