Vánoční jarmark v Kozlovicích | Festival Souznění

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční jarmark v Kozlovicích, který se opět po roce uskuteční v samém centru Kozlovic, kde přinese pravou předváčnoční atmosféru. Jarmark je součástí mezinárodního předvánočního festivalu Souznění.

V průběhu dopoledne (až do 13:00) bude v prostorách před obecním úřadem k vidění i zakoupení mnoho ručně vyráběných výrobků, nejen s vánoční tématikou. Za zmínku určitě stojí i pestrá nabídka domácí i zahraniční gastronomie a nejrůznějších nápojů. Během obchůzek s koledou vystoupí řada nejen českých festivalových interpretů, místní spolky a soubory. Vánoční atmosféra, jak má být!

V 9:30 očekáváme každoroční příchod Tří králů a od 10:00 bude pro veřejnost otevřena Obecná škola, kde nebude chybět ani tradiční živý Betlém. Živo bude i v kamenné pivnici Valašského pivovaru, kde od 10:00 vystoupí Cimbálová muzika Konopjan. Hudba se bude prolínat i areálem restaurace Fojství, kde vystoupí např. Dechová hudba Kozlovice a další festivaloví umělci.

Od 15:00 v kozlovickém kostele sv. Michaela a sv. Barbory uvidíme vánoční program Čas vzácný přišel v podání Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ. Vstupné bude dobrovolné a poputuje na charitu.

V závěru dne (od 18:00) se v obecním sále uskuteční Adventně vánoční pořad, při kterém se představí kozlovický Soubor lidových písní a tanců Valašský vojvoda, dětský folkorní soubor Valášek, sbor Cantamus, Slezský soubor Heleny Salichové a umělci z východní Evropy a sousedního Polska - A capella Mordent z Ukrajiny, Fageteana z Rumunska a Biolopotocianie z Polska. Vstupné na Adventně vánoční pořad bude v hodnotě 100 Kč.

Ve spolupráci se zástupcem společnosti Ferrit a ředitelkou Charita Frenštát pod Radhoštěm Lenkou Tabachovou bude během Adventně vánočního pořadu předán finanční dar Pepíkovi Maliníkovi z Mniší.

Pozvěte své přátele nebo sdílejte tuto událost! Děkujeme a těšíme se na vás! ❄

Festival Souznění můžete navštívit také na dalších místech:
Kunčice pod Ondřejníkem – http://bit.ly/souzneni-kuncice
Frenštát pod Radhoštěm – http://bit.ly/souzneni-frenstat

Více informací na: www.souzneni-festival.cz
Sledujte nás i na: www.instagram.com/souzneni_festival

Začátek a konec akce

16.12.2017 08:00 - 16.12.2017 22:00

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události