Silvestr ve Vídni 31.12.2017

31. prosince se Vídeň promění v jednu velkou bujarou oslavu a my budeme u toho :-) . Tu nejlepší zábavu nabídne od odpoledne až do 2 hodin v noci silvestrovská trasa, která se táhne centrem města přes Radniční náměstí až do Prátru (Kartnerstrasse, Graben, Am Hof, Rathausplatz.) Podél ní budou desítky podniků servírovat punč a kulinářské speciality. Mnohá místa se o zábavu postarají zábavním programem, valčíkem, operetou, rockem, popem, DJ a dechovou hudbou. Můžeme se skutečně těšit na pořádnou párty ....... disko, rakouský pop, rock, klasickou hudbu či operetní a muzikálové melodie. Ulice Příkopy neboli Graben se změní v taneční parket. Bude se tu dokonce trénovat a tančit valčík.
Jedná se o bleskový kurz valčíku a přemění ulici Graben na pohádkovou plesovou síň pod širým nebem. O půlnoci začne na Radničním náměstí a v Prátru velký ohňostroj.

Po příjezdu si uděláme společnou procházku městem, povíme si spoustu zajímavostí a uvidíte nejznámější památky krásné Vídně. Pak se budete moci veselit, bavit a vítat Nový rok na této párty ve Vídni. Odjezd plánujeme kolem 01.30 hodin zpět do ČR.
Doporučujeme teplé oblečení a dobrou náladu s sebou :-)
Cena 549,-
Cena zahrnuje: dopravu, služby průvodce, procházku městem
cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
Rezervaci provedete tak, že do zprávy na této naší stránce FAJN víkendy napíšete JMÉNA VŠECH CESTUJÍCÍCH S DATY NAROZENÍ, TELEFONICKÝ KONTAKT NA JEDNOHO Z VÁS, NÁSTUPNÍ MÍSTO, poté rezervaci potvrdíme. Pokyny pak obdržíte vždy 3 - 5 dnů před odjezdem.

Začátek a konec akce

31.12.2017 14:00 - 01.01.2018 02:00

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události