Serznamovací večírek pro nezadané ve věku 30-40 let v Brně

Zveme Vás na jedinečnou seznamovací akci svého druhu. Určenou pro nezadané dámy a pány ve věku 30-40 let (doporučený věk).
Zábavný seznamovací večírek pro singles v Brně.
Těšit se můžete na příjemnou atmosféru, přátelské prostředí, welcome drink, školu tance, soutěže, tombolu, živou kapelu Velvet z Blanska se zábavnou show Abeceda a především na spoustu veselých nezadaných lidí.
Opět vás čekají zábavné párové soutěže o motivační ceny v tombole, které vám pomohou s prvním kontaktem.
Naučíme se základní kroky moderního párového tance New Style Hustle s lektory taneční skupiny Mighty Shake (trojnásobní mistři světa ve street dance, finalisté soutěže Česko Slovensko má talent).
Vrcholem večera pak bude živá kapela Velvet z Blanska, skvělí muzikanti a šoumeni, kteří zvednou ze židle i „netanečníky“. Těšit se můžete na jejich zábavnou show “Abeceda”.
Přijďte mezi nás s dobrou náladou, s chutí zažít něco nového, vyjít ze zaběhlého stereotypu, poznat zajímavé lidi, trochu se odvázat, zasoutěžit si a třeba si i zatancovat. Sami budete překvapeni, jak vydařený zábavný večer se dá zažít s cizími lidmi pod taktovkou zkušeného a nadšeného organizačního týmu. Stačí překonat ostych přijít na akci a léto můžete prožít s novým partnerem, případně novými přáteli.

Začátek a konec akce

11.05.2018 19:00 - 12.05.2018 02:00

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události