Příbram Food Festival

Je to tady. V Příbrami se 17. září 2017 uskuteční historicky první Food Festival. VDN promo ve spolupráci s Cowárnou Příbram Vás zvou na jedinečnou gastronomickou akci v srdci města, která nemá v Příbrami obdoby. Uskuteční se na Dvořákově nábřeží, známé také jako Horní Obora.

Těšit se můžete na degustační menu příbramských a okolních restaurací, kde ochutáte jídla ze všech koutů světa. Zavítáme chutěmi do Indie, Itálie, Ameriky, Mexika a zůstaneme samozřejmě i v Čechách.

Připraveno není jen spousta jídla, ale také doprovodný program na pódiu, kde budou probíhat kuchařské show s nejznámnějšími šéfkuchaři z České republiky, soutěže pro děti, slosování vstupenek o hodhotné ceny od našich partnerů. Připraveny budou i deky pro piknik v trávě, relaxační zóny, měření tělesných hodnot a mnoho dalšího.

A co je nejdůležitější. Každý návštěvník s platnou vstupenkou může hlasovat o nejlepší restauraci na Příbram Food Festivalu. Ta bude na závěr dne vyhlášena na pódiu, kde si přeberou cennou trofej, na kterou určitě následně v kamenné restauraci narazíte.

Veškeré informace budeme přidávat do Facebookové události. Postupně odtajníme restaurace a jejich degustační menu, a další stánky. Chybět nebude čokoláda, zmrzlina, víno ani pivo. Tvrdé alkoholické nápoje se na festivalu prodávat nebudou. Jde o to, užít si příjemný den plný vynikajícího jídla a pití, se zábavou pro děti i dospělé.

Vstup na akci je 30 Kč/osobu, děti do 15ti let zdarma.

Začátek a konec akce

17.09.2017 10:00 - 17.09.2017 18:00

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události