Ples města Kroměříže a Radia Kroměříž s Jiřím Kornem! 20. ledna

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN (více v článku) !!!

Dámy a pánové, reprezentační PLES MĚSTA KROMĚŘÍŽE & RADIA KROMĚŘÍŽ 2018!

V sobotu 20. ledna 2018 se v kroměřížském Domě kultury uskuteční Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž.

❎ ❎ ❎ ❎ VIP HOST: JIŘÍ KORN ❎ ❎ ❎ ❎

Je každým coulem elegán a patří mezi nejlepší zpěváčky české pop music. Hlavní hvězdou bude Jiří Korn ve dvou speciálních pěveckých vstupech. První polovina plesu se ponese ve swingovém stylu s módními doplňky 20. a 30. let minulého století.

Po celý večer vám bude hrát 20ti členný big band Red Socks Orchestra z Brna, který ve druhé části živě zahraje i největší populární hudební pecky.

Chybět nebude cimbálovka, taneční vystoupení TK Gradace, mažoretky LEXY, ve foyer vás bude bavit Swing band Kroměříž a celý večer uzavře diskotéka Radia Kroměříž, kterou okoření originální videoklipy (speciální projekce).

V ceně vstupenky je tradiční raut. O vše se postará Restaurace & Kavárna Scéna, která získala titul Nejlepší restaurace v ČR mezi městy na seznamu UNESCO. Zpestřením plesu bude tradiční tombola s dárky v hodnotě téměř sto tisíc korun!

Ceny vstupenek:
440 Kč (Foyer, Nový sál a část balkonu)
490 Kč (Hlavní sál, část balkonu)
V ceně všech vstupenek je slavnostní raut.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Předprodej vstupenek je zahájen na těchto místech:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
1) Dům kultury Kroměříž (pokladna) – Tovačovského 2828, Kroměříž (www.dk-kromeriz.cz)
2) KINO NADSKLEPÍ - Milíčovo nám. 488/2, Kroměříž
3) EXPOZICE KARLA KRYLA - Prusinovského 114, Kroměříž

OTEVÍRACÍ DOBY POKLADEN - www.dk-kromeriz.cz/vstupenky

E-TICKET!
Vstupenky si můžete zakoupit a vytisknout i na internetu:
on-line rezervace a platba zde:
https://colosseum.dk-kromeriz.cz/dk-kromeriz/titledetail/9591-ples-mesta-kromerize-a-radia-kromeriz

Důležité informace:
Vstupenky si můžete zarezervovat. Rezervace platí 4 dny, pak jsou rezervovaná místa uvolněna do dalšího prodeje. Všechny rezervace končí v pondělí 15. ledna 2017 o půlnoci.

Od úterý 16. ledna do pátku 19. ledna do 15. hodiny si můžete na pokladnách Domu kultury zakoupit zbylé vstupenky (pokud zůstanou).
Případný prodej vstupenek na místě konání akce bude zahájen 20. ledna v 19 hodin.

HLAVNÍ PARTNEŘI PLESU:

M servis
Prodej a servis vozů Citroën, servis vozů Subaru. Kotojedy 53 - www.mservis-citroen.cz

Exkluzivní partneři plesu:

Optika Fénix
Optika Fénix, kvalitní optik v samotném centru Kroměříže. Najdete nás Riegrově náměstí naproti kostela. www.optikafenix.cz

VACUTEC MORAVIA
Společnost provádí pokládku a prodej všech druhů podlahovin a dodávku s montáží interiérových dveří.

Partneři plesu:

PIVOVAR ZUBR

ZALOŽEN 1872. V Přerově se vaří a pije dobré pivo téměř tisíc let, jak dosvědčují četné písemné prameny k dějinám tohoto starobylého města. V současné době se v Přerově vaří pivo pod značkou ZUBR, která je představitelem produktu vysoké kvality a nezaměnitelné, vyvážené chuti, vysoce oceňované odborníky i spotřebiteli. Použití tradičních technologií spodního kvašení řadí produkty značky ZUBR mezi představitele tradičních českých piv, která konzumenti označují jako „piva českého typu“. Kvalita a chuť dodnes přinášejí produktu úspěch. V průběhu let 1995 – 2014 získalo pivo ZUBR přes 50 ocenění v prestižních degustačních soutěžích, mezi které se řadí Zlatý pohár PIVEX, České pivo, švédský Beer and Whisky festival či německá soutěž European Beer Star. Získaný počet medailí je v rámci České republiky ojedinělý a nemá konkurenci. Výborná pověst piva se zubrem ve znaku je příslibem do budoucnosti.
Více na www.zubr.cz

Pivovar Litovel
Držitel titulu Zlatá Evropská pivní hvězda za pivo Litovel Premium.
Pivovar Litovel byl založen roku 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek - ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření piva, které sahají až do r. 1291. Od počátku byl v českých rukou a není tomu jinak ani dnes. Snad právě proto se zde vaří pivo klasickým způsobem. Znamená to, že se dodržují osvědčené technologické postupy: pivo se vaří na danou stupňovitost, hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích na spilce a následuje dlouhé zrání tzv. dokvašování v ležáckém sklepě. Zpracovávají se vysoce kvalitní domácí suroviny. Nepoužívají se urychlovací procesy s následným ředěním, umělým dobarvováním a dosycováním CO2. To vše má velký vliv na skutečnou kvalitu piva. S litovelským pivovarem je spjato jméno našeho nejslavnějšího zápasníka všech dob Gustava Frištenského, který v pivovaře bydlel a dokonce v pivovarském parku i trénoval. Jeho manželkou byla totiž dcera prvního litovelského sládka Josefa Elledera.
Královské pivo Litovel je „skutečná klasika“ oceňovaná odborníky z oboru pivovarnictví na nejprestižnějších anonymních soutěžích a výstavách doma i v zahraničí.
Více na www.litovel.cz

Hýža podlahy
Firma Hýža podlahy s.r.o. působí na trhu od roku 1994. Nabízíme kompletní podlahářské práce, včetně poradenství , prodeje a rozvozu zboží. Moderní podlahové a kobercové studio s bohatou nabídkou všech typů podlahovin včetně lišt a doplňků.

Restaurace a Kavárna Scéna
Vychutnejte si bohatý slavnostní raut, který je zahrnut v ceně vstupenky, www.RKscena.cz

Začátek a konec akce

20.01.2018 19:00 - 21.01.2018 04:00

Kategorie - Tagy

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události