Degustace vinařství Baraque, Vrbice

Něco málo o vinařství:

Vznik myšlenky vinařství Baraque se pojí s jedním all-inclusive pobytem v Egyptě. Tehdy jsme s údivem sledovali, jak obsluha u baru „vyrábí“ růžové víno tak, že slévá mizerné bílé s ještě horším červeným. Kladli jsme si otázku, zda jsme z osazenstva hotelu jediní, kdo se nad tím pozastavuje. Jak jsme byli vděční za čtyři „sedmičky“ našeho vína, které se nám vešly do hmotnostního limitu!

Vzhledem k tomu, že se naším sňatkem spojily dvě vinařské rodiny, byl k nápadu založit vlastní vinařství už jen krůček. Tehdy na naší svatební cestě jsme se shodli, že přece nezáleží na tom, jestli člověk vínu rozumí nebo ne – každý by měl pít dobré víno. Vždyť víno snad ani není alkohol, víno je životní styl.

Ano, láska k vínu je bezpochyby charakterovým rysem, stejně jako pozitivní přístup k životu nebo víra v lidi. Pokud chcete svůj život žít a ne jenom nechat události, aby se vám stávaly, pokud s nadšením a zápalem pracujete, ale přesto se dokážete ve chvílích volna příjemně rozmazlovat, pak je jistě víno i vaším životním stylem.

Cena degustace je 400,-Kč/ osoba. Součástí degustace je i malé občerstvení. Pokud máte zájem o degustaci můžete rezervovat místa na [email protected] nebo telefonicky 777255842.

Budeme se těšit na společné chvíle u kvalitního vína.

Vaše Vinotéka Modré Hory

Začátek a konec akce

13.04.2018 19:00 - 13.04.2018 21:00

Fotografie

Další zajímavosti

Komentáře (0)

Další zajímavé události

Žádné komentáře. Buďte první.

Kalendář akcí

Zajímavé události